.

DJ TopMusic

Dj. Zbyszek / TOP-MUSIC

Najlepszy w Polsce katalog DJ-ów i wodzirejówWESELE
Ślub jest bez wątpienia jedną z najważniejszych chwil w życiu. Udane wesele jest jej obowiązkowym dopełnieniem. Jako profesjonalny DJ zadbam o ten moment w taki sposób, abyście Państwo chętnie do niego wracali po wielu wspólnie spędzonych latach.

To będzie Wasz wieczór, a ja dołożę wszelkich starań, aby był nieziemskim przeżyciem. Oferuję repertuar muzyczny zgodnie z wymaganiami Państwa i Państwa gości. Dopasuję się do oczekiwań, bo to Wy będziecie najważniejsi. Niezapomniana chwila związana z pierwszym tańcem jest nieodłącznym elementem każdego wesela.

Będę z Państwem współpracował i spróbuję spełnić marzenia przyszłej młodej pary. DJ grający na weselu jest dość nowym rozwiązaniem, ale z pewnością godnym polecenia.

Jako dodatek na życzenie zoorganizuje na Waszej imprezie KARAOKE.

OKOLICZNOŚCIOWE
Moje usługi, oprócz organizowania wesel, obejmują przeróżne imprezy okolicznościowe m.in.: bankiety, studniówki, bale, plenerowe dancingi, spotkania firmowe. Zamienię przeciętną uroczystość w nietypową i klimatyczną zabawę taneczną.

Zadbam o niebywałą atmosferę spotkania w kameralnym lub szerokim gronie gości. Dobiorę odpowiednią oprawę muzyczną w zależności od zleconej uroczystości. Uczestnicy będą mogli bawić się przy hitach z każdej epoki. Repertuar muzyczny uzgadniam wcześniej z organizatorami imprezy.

DJ powinien zajmować się głównie muzyką, ale nie tylko. Ja postaram się uatrakcyjnić spotkanie taneczne dodatkowymi zabawami i ciekawymi konkursami. Zapewnię Państwu rozrywkę na wysokim poziomie, a wrażenia i wspomnienia po uroczystości z DJ-em, pozwolą Państwu iść przez dalsze życie tanecznym krokiem.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY ;)