Zespół muzyczny Top-Music to 4-osobowa grupa muzyków dla których muzyka to pasja, którą dzielimy się na obsługiwanych przez nas imprezach. Standardowe instrumentarium to: instr. klawiszowe, saksofony i perkusja. Wokal damski oraz męski. Skład może zostać powiekszony o dodatkowego muzyka lub pomniejszony w sezonie niskim.
Gramy począwszy od polskich standardów muzyki rozrywkowej po biesiadę i disco-polo. W repertuarze znajdują się dawne kultowe taneczne hity i najnowsze przeboje utrzymujące się wysoko na listach przebojów. Utwóry które wykonujemy są utrzymane w wysokim standardzie muzyczno-wokalnym i indywidualnie dopasowane do każdego zlecenia.
Gramy głównie: wesela, imprezy firmowe, studniówki oraz bale.
Posiadamy własne, niezależne, wysokiej jakości nagłośnienie i oświetlenie. 
Obsługujemy imprezy w małopolsce, na śląsku i woj. świętokrzyskim.
Do zobaczenia! Zespół Muzyczny Top-Music

Wesela

Gramy muzykę do tańca dla każdego rocznika. Dbamy o to, aby wszyscy uczestnicy imprezy dobrze nas wspominali, a Państwo Młodzi byli w przyszłości naszą żywą reklamą :)

Biesiada i wyprowadzenie

W trakcie imprezy wyjdziemy do gości aby pograć i wspólnie pośpiewać znane i lubiane przeboje. Wyprowadzimy w rytmie marsza Państwa Młodych z Domu i zagramy na Błogosławieństwie.

Karaoke/Multimedia

Posiadamy własny ekran oraz projektor, który możemy wykorzystać do zabawy karaoke jak i do wyświetlenia wszelakich prezentacji multimedialnych np: podziękowania, film.

Zabawy/Konkursy

Poprowadzimy różnego rodzaju konkursy, zabawy integracyjne które przyniosa wiele pozytywnych emocji. Wszytko z zachowaniem standardów dobrego wychowania.

Masz pytanie? Chcesz zapytać o swój termin na imprezę? Zapraszamy do kontaktu. Tel. 505 774 023